10 правил воспитания, из-за которых дети становятся гениями

Многие мамы мечтают вырастить из своего ребенка гения. Однако при всем многообразии методических пособий по воспитанию детей, точной инструкции к вундеркинду не создал пока никто.
Однако существуют родители, которые не читают тематических форумов и педагогических книг, но их дети очень часто становятся гениальными. AdMe.ru решил разобраться, в чем секрет этих семей и составил список их особенностей.
1. Поощрение самостоятельности


В обычных семьях уверены, что ребенку обеспечен успех, если вложить в его голову понимание «Я могу все». Но куда важнее вложить в голову ребенка истину «Я могу все сам».
Благодаря такому типу мышления ребёнок будет знать, что он не просто идёт в будущее, а строит его.

2. Лиха беда начало




А путь к этой самостоятельности лежит через то, что детские начинания пестуются и бережно хранятся. Если ребенок за что-то взялся, сколько бы ему ни было лет, родители его поддерживают и подбадривают.
Если что-то не получается, старшие родственники напоминают: лиха беда начало, малыш

3. Доверие — лучшая похвала



Как же пестовать и поощрять начинания? Не конфеткой же ребенка за свершения награждать.
Нужно помнить, что для ребенка, делающего первые шаги в каком-то начинании, саммая ценная похвала — доверие. Если малышу начинают всецело доверять какое-то дело, значит, он достаточно в нем преуспел.

4. Внешнее — не главное


Ещё одно важное отличие заключается в том, что будущих гениев никогда не зацикливают на внешнем.
Дело в том, что содержание ребенка в идеально опрятном виде — занятие, отнимающее слишком много сил и у матери, и у ее чада. А между тем, по мнению мудрых мам, никакой пользы для развития личности чистая одежда не несет. К тому же самим детям совершенно наплевать, как они выглядят.

5. Принятие неряшливости


Вокруг детей тоже часто царит хаос, который никого из мудрых родителей не выведет из себя. Здесь понимают: дети неряшливы и рядом с ними всегда что-то падает, проливается, просыпается и мажется.
Поэтому вместо того, чтобы зацикливать детей на чистоте дома, им позволяют жить в комфортных условиях, постепенно рассказывая о пользе порядка.
6. Батарейки должны садиться



Обычные родители во время прогулки часто кричат детям «Не лезь», «Не трогай», «Угомонись».
Однако более мудрые родители знают, что ребенок должен выплеснуть всю свою неуемную энергию в детстве. Тогда во взрослой жизни ему будет проще упорствовать в каком-то одном начинании.

7.Разумная свобода
Возможно, гениям в детстве действительно было слишком многое позволено. Однако есть рамки, за которые нельзя выходить даже такому ребенку, и касаются они уважения к старшим.
Даже если вы решили не ругать ребёнка и поощрять все его начинания, в случае оскорбления старшего родственника нужно быть жестким, чтобы обрисовать рамки детской свободы самовыражения.

8. Папа главный, а мама — вместе с ним



Уважение к старшим нужно прививать как можно раньше. Дети должны видеть, что на первом месте в семье — папа с мамой и все, что они делают.
Так отпрыски не будут в будущем висеть на родителях с криками «сделай» и «хочу», а будут стараться всего добиваться самостоятельно.
9. Детский самоконтроль существует

Чем наказывать ребенка через лишения, лучше создать правила, которые сулят отпрыску какую-то выгоду за правильные поступки.
Если ребенок не живет в узких рамках запретов и наказаний, он учится корректировать поведение ради своего же блага.

10. Ничто не остается незамеченным


Современные психологи советуют не хвалить ребенка за каждую каракулю, стимулируя его таким образом к развитию. Однако родители будущих гениев уверены, что поощрять нужно любое свершение.
Даже если такой маме ее чадо принесет пару непонятных мазков на обрывке тетрадного листа, она найдет в картине плюсы и, что немаловажно, похвастается этим произведением перед другими родственник


Источник: https://www.adme.ru/zhizn-semya/10-pravil-vospitaniya-iz-za-kotoryh-evrejskie-deti-stanovyatsya-geniyami-1551365/ © AdMe.ru



Є таке переконання, що євреї - дуже розумний народ. 
Моя теза. Євреї особливим вродженим інтелектом не відрізняються ні від якого іншого народу.
Різниця у вихованні.
Так Так. У вихованні. Вони виховують своїх дітей геніального. Закладають в своїх дітей геніальне початок.Що робить розумний батько таким методом? Мотивує своє чадо працювати, експериментувати і розвиватися.

Маленька людина живе з відчуттям того, що все, що він робить - геніально!
Це накладає певну відповідальність на нього. Наприклад, негоже геніальному дитині погано вчитися, з геніальним розумом отримати двійку або не понять якесь правило.
Раз ти геніальний - ти повинен це постійно підтверджувати. Ми ж тобою пишаємося і віримо в тебе.
А? Як вам?
А як прийнято виховувати наших дітей? Відразу обмовлюся - не всі батьки так поводяться зі своїми дітьми. Не всі. Є й у нас розумні і думаючі на кілька кроків вперед батьки. Батьки, які знають про силу навіювання і про важливість закладки фундаменту в людини з дитинства.
Забуваємо, викреслюємо зі свого лексикону всі подібні демотиватори.

ЗАСІВАЄ В СЕБЕ ЗВИЧКУ ХВАЛИТИ І ПІДТРИМУВАТИ ДИТИНУ.

Нижче приведу фрази, які роблять наших дітей сильними, сміливими, позитивними, активними, думаючими, турботливими - геніальними:
- Папа, подивися, який наша дитина молодець!
- Ти обов'язково здаси іспит (напишеш контрольну) - ти ж такий розумний
- У тебе все вийде
- Спробуй ще - ти обов'язково впораєшся!
- Ти обов'язково переможеш (виграєш)!
- Яке добре, що ти у мене є!
- А як ти думаєш, син?
- Як здорово, коли ти допомагаєш!
- Розкажи мені про свої плани
- Ми з татом (мамою) тебе дуже любимо
- Ти робиш унікальні речі! (Малюєш, пишеш, конструіруешь)
- Ти - наша гордість!
Не знаю, як у вас, а в мене такі слова викликають теплу усмішку на обличчі, бажання робити і ... щастя.
Повторюйте, дорогі батьки, своїм дітям бажання жити і любити!
І ваші діти виростуть геніальними!

ЩЕ РАЗ СФОРМУЛЮЄМО ОСНОВНІ 7 ПРАВИЛ ВИХОВАННЯ:

1. НЕ МОЖНА СТВОРЮВАТИ ДІТЯМ КОМПЛЕКСИ

Єврейська мати ніколи не скажет- ти поганий, вона скажет- як міг такий хороший хлопчик як ти, зробити таку дурість?
«У моєї дитини немає, і не може бути недоліків» - така позиція єврейських матерів. Можливо, вони їх і бачать, але крім них про це ніхто не дізнається.

2. РОЗУМНА СВОБОДА

Сучасне єврейське виховання поєднує дві, здавалося б, суперечливі речі: свободу дитини і жорсткість вимог. Гарна метафора, що описує цей стиль: простора, вільна кімната з жорсткими стінами.
В єврейських сім'ях діти хочуть батькам по голові, і розфарбовування татового паспорта маминої стобаксовой помадою - не привід докірливо дивитися на дитину. Для батьків-євреїв свобода дитини - не спеціальне «виховання», а повітря, яким не можна не дихати.
Жорстке виховання починається тоді, коли дитина переступає межі неприпустимого. У єврейській родині зрозуміло, що мамині духи на дворових кішок вилити можна, а ось бити бабусю по голові не можна.

3. ХВАЛИТИ ДИТИНУ З БУДЬ-ЯКОГО ПРИВОДУ

Мама завжди хвалить свою дитину. Ця хвала починається з самого народження дитини. Єврейська мама захоплюється навіть самими найменшими успіхами, досягненнями малюка, нехай це буде всього лише новий склад або перша невміла пляма в якості першого малюнка. Про це обов'язково дізнаються всі друзі і знайомі, а головне дитина повинна побачити, що його хвалять у присутності всіх. Якщо ж досягнення дитини серйозніше, то без довгих оплесків і вихвалянь з боку всієї сім'ї не обійтися.
Якщо ми привчимо себе помічати в дітях все їх хороші прояви, включаючи «сущі дрібниці», і заохочувати їх при кожному зручному випадку, це, можливо, в корені змінить їх поведінку. Щоб зміцнити їх прагнення до хорошого, дозвольте їм як-небудь «підслухати», як ми розповідаємо про їхні успіхи своїм друзям.

4. ВИСОКИЙ СТУПІНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА СВОЮ ПОВЕДІНКУ

Євреї вірять, що навіть саме незначно слово, кинуте поспіхом і дрібну провину, досконалий батьком на очах дитини, може мати незворотні наслідки, тому своїм прикладом і дуже відповідальною поведінкою по відношенню до всього сказаного і зробленого єврейські батьки направляють своїх дітей.

5. ЛЮБОВ І ПОВАГА В РОДИНІ - ЗАПОРУКА ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я ДИТИНИ

Єврейська традиція пояснює, що основу будь-якої родини складають чоловік і дружина - батько і мати. Тому дітей необхідно змалечку привчати до того, що на першому місці завжди ставиться увагу матері до батька і батька до матері. Якщо дитина засвоїть, що його батьки живуть, перш за все, один для одного, переконається, що їх взаємини просякнуті повагою, любов'ю і турботою, він буде відчувати себе захищеним. А, крім того, подібна поведінка батьків - прекрасний приклад для наслідування. Саме такі відносини він постарається створити у власній родині, коли виросте.

6. ВЧИТИСЯ БУТИ БАТЬКАМИ

Батьківське виховання починається ще до народження дитини. Дівчинка, вступаючи в шлюб, вже готова стати матір'ю, її не вчать «жити для себе», її головна кар'єра - будинок і сім'я. Якщо спочатку материнство і батьківство розглядати як тягар, обмеження, то виростити хорошого дитини буде дуже складно. Як відомо, куди посилаєш свої сили, звідти і отримуєш.
Прагнучи виховати успішних, самостійних і твердо стоять на ногах дітей, єврейські мудреці розробили цілу систему виховання, з якої в Ізраїлі кожен охочий може ознайомитися на спеціальних батьківських курсах. Подібні курси є при синагогах та єврейських школах у багатьох містах світу. Ось вам і перший закон успішного виховання - воно починається з власного виховання і навчання, придбання окремих професій «дружина і мама» і «чоловік і батько».

7. ВЧИТИ ДІТЕЙ ПРАВИЛЬНО РОЗПОРЯДЖАТИСЯ ЧАСОМ

Єврейські діти не знають, що таке лінь і дозвільне базікання по дворах: скрипка, англійська, математика - все одночасно і багато. Змалку діти привчені до того, що постійно бути зайнятим справою - це нормально.

Коментарі